Ana Sayfa Yerel Gündem HOPAPORT’a yeni bir ürün daha geldi

HOPAPORT’a yeni bir ürün daha geldi

HOPAPORT’a ilk defa Şeker pancarı Melas’ı getirildi ve Tank Terminaline boşaltıldı.

Giriş Tarihi: 4 Aralık 2019 Çarşamba 01:09
HOPAPORT’a yeni bir ürün daha geldi

Hayati Akbaş

HOPA-Ülkemizin ve bölgemizin önemli limanları arasında yerini alan HOPAPORT’ta ürün çeşitliliğini artırma anlamında yapılan çalışma ve girişimler meyvesini vermeye devam ediyor.

HOPAPORT Lojistik Departmanın çalışmaları sonu limana ilk defa Şeker Pancarı Melas’ı getirildi. Ukrayna’nın Yeisk Limanından tankere yüklenen 2.093 ton Melas HOPAPORT Tank Terminalinde bulunan Tank’a boşaltılma çalışmaları tamamlandı.

HOPAPORT Tank Terminaline boşaltılan Melas tankerlerle özellikle Doğu ve Güneydoğu’da talep edilen illere gönderilecek.

HOPAPORT Genel Müdürü Meriç Burçin Özer, Liman olarak tüm Departmanlarda işinin sorumluluğunu bilen nitelikli bir personel ile çalışmaya devam ettiklerini ifade ederek“Limanımıza gelen iş taleplerini iyi değerlendiren Lojistik Departmanımızın limanımızda işlem yapılan ürün çeşitliliğini artırma anlamındaki çalışmaları aralıksız devam etmektedir. Bu taleplerin bir tanesi olan Şeker Pancarı melasını olumlu sonuçlandırdık ve 2.093 ton’luk Melas limanımıza getirilerek depolama işlemini tamamladık. Bu işlem beraberinde nakliye sektörüne de yeni bir iş kapısı açmıştır. Bu çalışmayı iyi organize eden Lojistik ve Tank Terminal departman Müdürümüze ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Biz HOPAPORT olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bunun dışında daha değişik projeler üzerine çalışmalarımıza da devam ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık