Ana Sayfa Siyaset CHP,örgüt temsilcilerinin adaylık takvimini açıkladı.

CHP,örgüt temsilcilerinin adaylık takvimini açıkladı.

CHP 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerde aday olacak örgüt temsilcileri için takvimini açıkladı. İl ve İlçe Başkanlıklarına gönderilen genelgeyle bildirim yapıldı.

Giriş Tarihi: 29 Ağustos 2015 Cumartesi 12:15
CHP,örgüt temsilcilerinin adaylık takvimini açıkladı.

CHP’de milletvekili seçiminde aday olmak isteyen il, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclisi ve il genel meclisi üyeleri, il-ilçe gençlik ve kadın kolları başkanlarının en geç 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar istifa etmiş olmaları ve istifa dilekçelerini Genel Sekreterliğe göndermeleri gerekiyor.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin ile parti örgütü, örgüt yönetimleri ve yurtdışı örgütlenmelerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak genel seçimlerde aday olacak örgüt temsilcileri için takvimi açıkladı.

İl ve ilçe başkanlıklarına gönderilen genelgeye göre; 1 Kasım 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili seçiminde aday olmak isteyen il, ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, belediye meclisi ve il genel meclisi üyeleri, il-ilçe gençlik ve kadın kolları başkanlarının en geç 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 17.00’ye kadar istifa etmiş olmaları ve istifa dilekçelerini Genel Sekreterliğe göndermeleri gerekiyor.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık