Ana Sayfa Yerel Gündem Çayeli Belediye Başkanı: Çaldınız

Çayeli Belediye Başkanı: Çaldınız

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’nin meclis toplantısında ki gergin anları kendisin haberi olmadan bir kişi tarafından kaydedildi.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2019 Cuma 21:32
Çayeli Belediye Başkanı: Çaldınız

Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı Çiftçi’nin meclis toplantısında ki gergin anları kendisin haberi olmadan bir kişi tarafından kaydedildi. Kaydedilen görüntülerde AK Partili meclis üyelerine yüklenen Çiftçi önce ‘Çaldınız’ diye sonra  ‘Adamlar gece gündüz kendisine mesai yazdılar çıkıp bir şey dedin mi?’ diyerek yüklendi. 

Sosyal Medyayı sallayan o ses kaydında şu ifadeler yer alıyor:

“Konuşuyorsunuz, çaldınız. 52 milyarı ödeyin, 300 lira  parayı ödeyin, her ay kiranızı ödeyin. Bu Çayeli halkının 5 yılını çalmak için uğraşıyorsunuz.  Şuan da bütün işiniz 15 yılı çaldınız bir 5 yılı daha nasıl çalarız diye bakıyorsunuz.  6 bin lira borcunuz var bırakıyorsunuz, birane satalım diyorum yok diyorsunuz. Bu milletin parasını çaldınız, adamlar gece gündüz kendisine mesai yazdılar çıkıp bir şey dedin mi? Adamlar plan bütçeyi burada açıkladı kime sordun bu para nereye gidiyor diye. Çalmak nasıldır, cebine koymak mıdır? Sahip çıkmamak çalmaktır, sahip mi çıktınız meclis olarak. Bana kral kesiliyorsunuz. Önceki belediye başkanına da aynı şeyi söyleseydiniz ya!”

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık